6 : 5

(3:1,0:2,3:2)

HC Mariánské Lázně

HC Draci Bílina : HC Mariánské Lázně 6:5 (3:1,0:2,3:2)

Junioři se konečně dočkali vítězství. To se ale nerodilo vůbec lehce a bylo hodně postaveno na výborném výkonu Sama v brance.

Hned úvodní minuty ukázaly, hosté nedají svou kůži zadarmo. A byli to též hosté, kteří vstřeli první branku. Naštěstí jsme dokázali brzy vyrovnat a navíc přidat další dvě branky a tak do kabin jsme odcházeli za stavu 3:1.

Druhá třetina byla v režii hostujícího týmu, který dokázal srovnat na 3:3. A tak bylo jasné, že o výsledku rozhodne poslední část.

Úvod se nám povedl a dostali jsme se do vedení 5:3. Vyloučení dvou našich hráčů pak znamenalo příležitost pro hostující tým něco ještě s výsledkem udělat. Odvolali tedy brankáře a v šesti se pokusili o snížení. Ale naopak byl to náš tým, který vstřelil šestou branku a odskočil soupeři na tři branky. Během deseti sekund ale hosté opět snížili na 6:4, a vůbec se nevzdávali. O body jsme se báli o to více, když i při naší přesilovce hostující tým snížil na 6:5 a na hokejkých našich borců byla znát velká nervozita a strach o výskedek. Těsnou výhru jsme ale uhájili a připsali si první tři body do tabulky.