Zimní stadion Klášterec nad Ohří, 8.10.2023 17:00

4 : 7

(2:2,0:2,2:3)

HC Draci Bílina

HC Klášterec nad Ohří : HC Draci Bílina 4:7 (2:2,0:2,2:3)

Ve zlepšeném výkonu ze soboty jsme pokračovali i dnes. I když vstup do utkání se nám moc nepovedl, přesto vezeme z Klášterce první letošní výhru.

Utkání jsme nezačali vůbec dobře, už po šeti minutách a čtyřech vteřinách jsme prohrávali 2:0. Naštestí kluci zbraně nesložili a do konce třetiny vyrovnali stav na 2:2.

Naopak v polovině utkání, dvěma relativně rychlými góly, jsme se dostali do vedení 4:2. Na místo uklidnění hry jsme se možná brzy začali bát o výsledek, znervozněli jsme a vyloučeními jsme se nechali dostat pod tlak. Čtyřmi vyloučeními po sobě jsme třetinu dohrávali ve čtyřech.

Vstup do třetí třetiny se nám ale povedl nadmíru výborně a po osmi vteřinách jsme se dostali do vedení 5:2 a po dalších třech minutách dokonce navyšujeme skore na 6:2. Domácí se ale nechtěli vzdát bez boje a korigovali stav na 6:4. Naštěstí v čase 59:40 Stěpán Lhotka jistí naše vítězství brankou na 7:4.